Bine ați venit la magazinul nostru online!

Alternator-0124655012

Scurta descriere:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 208492352,


Detaliile produsului

Cod OEM

Vehicule aplicabile

Etichete de produs

0124655012 Tensiune (V) 24
Amperaj (A) 110
Rotație CW
Tip fulie Fix
Șanțuri de scripete 8
Diametru fulie (mm) 73
Terminal B + (30) M8
Cod de conectare 167

  • Anterior:
  • Următor →:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Face Model Tip An Informații
    CAMIOANE RENAULT KERAX 460,32 2006 - 12800cc, 461HP
    CAMIOANE RENAULT KERAX 500,32 2006 - 12800cc, 500CP
    CAMIOANE RENAULT MAGNUM DXi 13 440.19 2009 - 12800cc, 440CP
    CAMIOANE RENAULT MAGNUM DXi 13 460.18 T 2006 - 12800cc, 461HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380CP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380CP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420CP
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800cc, 500CP
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800cc, 500CP
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380HP
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420HP
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800cc, 500CP
    Scrieți mesajul dvs. aici și trimiteți-l nouă