Bine ați venit la magazinul nostru online!

Mitsubishi-M009T80472 Motoare de pornire

Scurta descriere:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6035634.1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Detaliile produsului

COD OEM

Vehicule aplicabile

Serviciu

Ambalare

Etichete de produs

M009T80472 Tensiune [V] 24
Putere [kW] 7
Rotație CW
Dimensiune A [mm] 92
Dimensiune B [mm] 47
Nr. / Dinți [cant. ] 12
Nr. / Dinți (se potrivește) [cant. ] 12
Nu. găuri [cant. ] 3
Nu. găuri cu fir [cant. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126,5
O.2 [mm] 126,5
O.3 [mm] 126,5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Anterior:
  • Următor →:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    REAL 20437436BN
    REAL 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLIT M009T80472
    PRESTOLIT M009T80473
    PRESTOLIT M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    MARFĂ 113851
    PIESE HC CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Face Model Tip An Informații
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967cc, 360 CP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279 CP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967cc, 360 CP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967cc, 360 CP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252CP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279 CP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435 CP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435 CP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP

    Toate produsele noastre oferă un serviciu de garanție de un an. Dacă există vreo problemă de calitate a produsului în sine de la data cumpărării, după confirmarea de către departamentul nostru de inspecție a calității, vom furniza gratuit produse noi.

    Obiectiv corporativ: satisfacția clienților este obiectivul nostru și sperăm sincer să stabilim relații de cooperare stabile pe termen lung cu clienții pentru a dezvolta în comun piața. Compania noastră consideră „prețuri rezonabile, timp de producție eficient și un serviciu post-vânzare bun” ca principiul nostru. Sperăm să cooperăm cu mai mulți clienți pentru dezvoltare reciprocă și beneficii. Salutăm potențialii cumpărători să ne contacteze. Cele mai multe probleme dintre furnizori și clienți se datorează comunicării slabe. Din punct de vedere cultural, furnizorii pot fi reticenți să pună la îndoială lucruri pe care nu le înțeleg. Eliminăm aceste bariere pentru a vă asigura că veți obține ceea ce doriți la nivelul pe care îl așteptați, atunci când doriți. Termenul de livrare mai rapid și produsul dorit este Criteriul nostru.

    Avem cutie de ambalare colorată și cutie de ambalare neutră și cutie de ambalare personalizată Fiecare produs va fi ambalat într-o singură cutie cu eticheta tuturor informațiilor de pe el, iar cutiile vor fi ambalate în cutie, cutii de carton vor fi ambalate în palet.

    Scrieți mesajul dvs. aici și trimiteți-l nouă